ТОВ "Веселі Вікна"

- пластиковые окна, балконы под ключ, подоконники, москитные сетки, отливы.

ДЕЙСТВУЮТ СЕЗОННЫЕ АКЦИИ, СКИДКИ!!!

 


tell(044) 227-06-85          

life(093) 227-06-85              

kyivstar(068) 222-06-85           

mtc(050) 323-06-85

Telegram/Viber: (068) 222-06-85 

WtatsApp: (050) 323-06-85                                                           

 e-mail:  [email protected]                                   

                                              

 

                 

Автострахование. Автоцивилка. Полис ОСАГО

ПОЛІС «ОСЦПВ»

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ)

Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» № 1961-VI від 01.07.2004 року забороняється експлуатація транспортних засобів на території України без наявності поліса ОСЦПВ, його дотримання контролюється працівниками поліції.

За відсутності поліса ОСЦПВ в Україні передбачено штраф, розмір якого визначаєтся згідно діючого законодавства.

Встановлено ліміти зобов’язань страхової компанії:

 • за шкоду, заподіяну майну потерпілого – 100 000 грн. (з 19.02.2016р.) на одного (кожного) потерпілого. У разі коли загальний розмір майнової шкоди за одним страховим випадком перевищує п’ятикратний ліміт відповідальності страховика  (500 000 грн.), відшкодування кожному потерпілому пропорційно зменшується.
 • за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю потерпілого – 200 000 грн. (з 19.02.2016р.) на одного (кожного) потерпілого. 

Увага!
Ви можете отримати поліс ОСЦПВ з доставкою додому або в найближчому відділенні «Нової Пошти». Все, що вам потрібно зробити - це залишити он-лайн заявку  на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або на Вайбер 068-222-06-85 !

Хто повинен страхувати свою автоцивільну відповідальність?

Будь-яка особа, яка експлуатує транспортний засіб на шляхах загального користування.

Яка відповідальність Компанії?

У випадку, якщо в момент дорожньо-транспортної пригоди водій завдав шкоду третім особам, АТ «ПРОСТО-страхування»:

 • компенсує за водія, в межах ліміту зобов’язань, шкоду, яку було завдано третім особам;
 • організує та оплатить експертну оцінку завданої шкоди;
 • розгляне документи, які було надано страхувальником та державними органами та які дозволять оскаржити рішення суду щодо встановлення особи, яка є винною у скоєнні ДТП;
 • візьме на себе вашу роботу з вирішення всіх питань та вимог потерпілих (у разі настання події ви витратите мінімум свого часу на врегулювання ситуації).

Пряме врегулювання:

АТ «ПРОСТО-страхування» було серед найбільших прибічників нововведення та активно приймала участь у роботі над проектом прямого врегулювання збитків, яке полягає в тому, що водій, який потрапив в ДТП через вину іншого водія, може отримати відшкодування не від страхової компанії винуватця, а тієї, де він сам застрахований по ОСЦПВ. Страхова компанія потерпілого водія виплачує грошові кошти та вже без його участі врегульовує всі питання з компанією водія, що спричинив ДТП. Така система значно зменшує термін виплати потерпілому, підвищує якість обслуговування та дозволяє перекласти всі процеси по відшкодуванню збитків з водія на страхову докладніше.

Територія дії: Україна.

Передбачені Законом пільги:

Розмір страхового платежу за одним внутрішнім договором страхування зменшується на 50 відсотків, за умови, що страхувальником є громадянин України:

 • учасник війни, який визначений Законом;
 • інвалід II групи;
 • особа, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесена до I та II категорії;
 • пенсіонер;
 • забезпечений  транспортний  засіб має робочий об'єм двигуна  до  2500  сантиметрів  кубічних включно та належить цьому громадянину  на  праві  власності.      

Зазначена  пільга надається за умови  особистого керування таким транспортним засобом особою, яка належить  до визначених у цьому пункті категорій громадян України, без  мети  надання  платних  послуг  з  перевезення  пасажирів або вантажу. 

Щоб придбати поліс ОСЦПВ вам необхідно надати наступні документи:

 • ІНПП і паспорт;
 • технічний паспорт транспортного засобу;
 • копію паспорта або посвідчення водія;
 • посвідчення, яке підтверджує пільгову категорію.

Ви можете порівняти особливості даної програми для остаточного прийняття рішення за допомогою спеціальної таблиці.

 

Звертаємо вашу увагу на систему додаткових знижок та бонусів у разі добровільного страхуванні вашої відповідальності (ДЦВ), а також у разі страхування від нещасних випадків за програмою «Дорожній Оберіг». Радимо вам звернутися до нашої коампанії та отримати консультацію нашого експерта щодо страхового покриття та умов страхування.

Ви можете порахувати вартість поліса самостійно або заповнити  надіслати на запит електронною поштою чи вайбером.

 

автострахование киев, автострахование цена, автострахование, автострахование киев дешево, автостраховка, автостраховка киев, автостраховка ціна, автостраховка без ограничений цена, автостраховка без ограничений, осаго киев, осаго, осаго купить киев, осаго киев цена, осаго авто, осаго без франшизы, осаго без ограничений, автоцивилка киев, автоцивілка, автоцивилка киев цена, автоцивилка цена, автоцивилка киев купить, автоцивилка киев дешево, автоцивилка академгородок, автоцивилка без франшизы, автогражданка киев, автогражданка цена, автогражданка киев цена, автоцивілка ашан, страховка на авто киев, страховка на авто ціна, страховка на автомобиль, страховка на авто без стажа, страховка на авто без стажа
Расчет стоимости подоконников

ok4